Kenda Executionere rehvikomplekt

550,00 580,00 

Kenda Executionere on üle 15aasta turul olnud rehv. Rehvi mustergi ütleb, et see on mõeldud mudasse töötama. külgpidamine, märg asfalt ja jää on sellele rehvile libe!
Vaadates rehvi, on üllatav, et vibratsioon on minimaalne.
27″ (esipildil parempoolne) suurema mustriga ja 28″ (pildil vasakpoolne) on tagasihoidlikuma mustriga. Kenda Executionere on alamoduline rehv ja reaalsuses mõõdetav 1″ väiksema rehvi klassi.
Laiad ja mudas head rehvid! 27″ (reaalsuses 26″) EX on normaalne valik väiksematele (CF520, cf625, Suzuki, Kawasaki jms) Kes tahavad ainult mudad mütata.

Kvaliteetsed tooted:
Meie valikus on ainult kõrgekvaliteedilised atv rehvid ja veljed, tagades ohutuse ja vastupidavuse igas olukorras. Pakume usaldusväärseid brände, mis on tuntud oma tipptasemel toodete poolest.

Suur valik mõõtmeid:
Olenemata sellest, millist tüüpi ATV sul on, leiad meilt sobiva suurusega rehve ja velgi. Meie lai valik hõlmab erinevaid mõõtmeid, mis tagavad, et saad valida just enda sõiduvajadustele vastavad tooted.

Eksperditeenus:
Meie meeskond koosneb eksperdidest, kes on valmis sind aitama õige valiku tegemisel. Kui sul on küsimusi seoses rehvimõõtmete, maastikuomaduste või muude tehniliste nüanssidega, võid alati meie poole pöörduda.

Kiire tarne:
Mõistame, kui oluline on sinu jaoks kiire tarne. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et saaksid oma uued rehvid ja veljed kiiresti kätte, et saaksid taas sõidust rõõmu tunda.

Garantii:
Meie toodetel on tavaliselt garantiiaeg, mis annab sulle kindluse, et oled ostnud usaldusväärseid ja vastupidavaid tooteid. Kui peaks tekkima mingeid probleeme, võid julgelt meiega ühendust võtta.

Kuidas tellida:
– Külasta meie veebilehte ja tutvu meie laia valikuga.
– Vali sobivad tooted vastavalt oma ATV mudelile ja eelistustele.
– Lisa tooted ostukorvi ja järgi lihtsat tellimisprotsessi.
– Vali sobiv tarneviis ja tasumismeetod.
– Oota rõõmuga oma uute atv rehvide ja velgede saabumist!

Oleme siin, et muuta sinu ATV sõidukogemus veelgi nauditavamaks!

Velje suurus

,

Rehv

,