ITP MUDLITE 2 rehvikomplekt

599,00 699,00 

ITP Mudlite2 on 1kg jagu raskem XXL mudelist, on ka jäigem, aga veereb hästi ja on natuke kandilisema profiliga, ehk kõval pinnasel istub laiema pinnaga maas, ehk kulub ühtlasemalt. Kui on palju teepeal sõitmist, siis soovitan valida see rehv, kulub kauem! Mudas libedam kui XXL, aga saab hakkama, sobib igale maastikule, ka koduaega.

Kvaliteetsed tooted:
Meie valikus on ainult kõrgekvaliteedilised atv rehvid ja veljed, tagades ohutuse ja vastupidavuse igas olukorras. Pakume usaldusväärseid brände, mis on tuntud oma tipptasemel toodete poolest.

Suur valik mõõtmeid:
Olenemata sellest, millist tüüpi ATV sul on, leiad meilt sobiva suurusega rehve ja velgi. Meie lai valik hõlmab erinevaid mõõtmeid, mis tagavad, et saad valida just enda sõiduvajadustele vastavad tooted.

Eksperditeenus:
Meie meeskond koosneb eksperdidest, kes on valmis sind aitama õige valiku tegemisel. Kui sul on küsimusi seoses rehvimõõtmete, maastikuomaduste või muude tehniliste nüanssidega, võid alati meie poole pöörduda.

Kiire tarne:
Mõistame, kui oluline on sinu jaoks kiire tarne. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et saaksid oma uued rehvid ja veljed kiiresti kätte, et saaksid taas sõidust rõõmu tunda.

Garantii:
Meie toodetel on tavaliselt garantiiaeg, mis annab sulle kindluse, et oled ostnud usaldusväärseid ja vastupidavaid tooteid. Kui peaks tekkima mingeid probleeme, võid julgelt meiega ühendust võtta.

Kuidas tellida:
– Külasta meie veebilehte ja tutvu meie laia valikuga.
– Vali sobivad tooted vastavalt oma ATV mudelile ja eelistustele.
– Lisa tooted ostukorvi ja järgi lihtsat tellimisprotsessi.
– Vali sobiv tarneviis ja tasumismeetod.
– Oota rõõmuga oma uute atv rehvide ja velgede saabumist!

Oleme siin, et muuta sinu ATV sõidukogemus veelgi nauditavamaks!

Velje suurus

Rehv

,