Snorkli KIT (poolik) CFMOTO 450,520,625

150,00 

Snorkli kit CFMOTO 450-520-650 mudelitele. Sobib paigalduseks koos HNT radiaatoritõstega. Komplektist puudu 50mm paenduv snorklitoru. Täiskomplekt toruga on eraldi valikus.

Brand :

Pakun sellise soodsamat poolikut lahendust snorklile. Ise kasutan kallist 40eur meetri hinnaga toru, mis kannatab kuuma on kerge ja painduv. Seda kulub 5,7m ja arvestades hinda siis snorklitest moodustab see põhiosa. Turul on pakkuda ka oluliselt soodsamaid torusid, et kes soovib midagi muud kasutada, siis teile ma komplekteerisingi sellise pooliku lahenduse! Komplektis kate, mis HNT radiaatori tõstele kinnitub ja torude otsad jäävad sinna alla. Samuti on kaasas üleminekud 75/50 ja torupõlv mootoriõhu alustamiseks, klambrid ja peenike voolik sildade tuulutuste jaoks. Edasi on omalooming torude sättimine ja leidlikus, vaja tehnilist taipu ja erinevaid tööriistu. Paigaldusjuhist mul pakkuda ei ole torude vedamiseks aga seda on terve YouTube täis, et ega neil mudelitel on ainult üks võimalus torusid vedada.

Sulle võib meeldida ka…

 • Allahindlus!
  Original price was: 430,00 €.Current price is: 399,00 €.

  Radiaatori tõste KIT CFMoto 625

  Brand :

  Radiaatori tõste KIT CFMoto 625

  Original price was: 430,00 €.Current price is: 399,00 €.

  Radiaatoritõste CFMoto 625 mudelitele. Kombineeritud teras ja alumiinium, pulbervärvitud. Komplektis erikujuga voolikud, alumiinium treitud stutsid ühenduseks. Poldid, mutrid, roostevaba võrk ja kõik muu vajalik paigalduseks. Paigaldatav kodus elementaarsete tööriistadega.  Loomulikult pakume paigaldust ka Hunt Tuning töökojas. Peale E-poest komplekti ostmist, kirjuta meile, broneeri aeg paigaldamiseks.