Müügitingimused

Veebipoe hunttuning.com (edaspidi Veebipood) omanik on HNT Trade OÜ registrikood 16702282, asukohaga Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Valitud teenuse puhul lisandub hinnale tasu kauba kohale toimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.

Paberivaba arveldamine

Rakendame oma tegevuses paberivaba arveldamist ning sellega seoses saadetakse kõik arveldamisega seotud dokumendid (ettemaksuarve, kaubaarve, kreeditarve) tellimuse vormistamisel määratud emaili aadressile.

Tasumisel kauba kättesaamisel sularahas või kaardile otse kullerile saadab kuller samuti peale tehingu läbiviimist elektroonilise maksekinnituse ja arve tellimuse vormistamisel määratud emaili aadressile.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda valikus olevate makselahenduste abil.

Leping jõustub peale tellimuse kinnitamist telefoni teel alates kinnitusmeili kättesaamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse üle Eesti.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti vastavalt toote juures märgitud tarneajale.

Erandlikel juhtumitel võib toote tegelik tarnaeg olla pikem kui veebis märgitud. Sellistel olukordadel teavitatakse klienti telefoni või emaili teel ning kaup tarnitakse vastavalt kokkuleppele kliendiga.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e posti aadressile info@hunttuning.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Kõik tooted omavad kahe aastast tootjagarantiid. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Puuduste ilmnemisel on seaduse järgi ostjal õigus hiljemalt kahe kuu jooksul pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@hunttuning.com või helistada telefonil: +372 5135402.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Ostetud toodete kvaliteedi hindamiseks võib pärast tellimuse kohaletoimetamist kliendiga ühendust võtta e-posti teel. Kliendil palutakse jätta tootest ülevaade ja hinnata ostetud kaupa. Selle eesmärgi täitmiseks saab ostja e-maili aadressi edastada kolmandatele osapooltele. HNT Trade OÜ kasutab klientide tagasiside haldamiseks platvormi TestFreaks AB, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stockholm, Rootsi.

Kui külastajad on tellinud sohvamoobel.ee uudiskirja ja oma e-posti aadressi esitanud, võidakse see edastada kolmandatele osapooltele. hunttuning.com uudiskirja saatmise teenust pakub UAB MailerLite, Jono Basanavičiaus g. 15, LT-03108 Vilnius, Leedu.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@hunttuning.com või helistada telefonil: +372 5135402. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.Juhul kui saadud vastus teie tellitud kauba või teenuse kohta ei rahulda teid võite teha päringu veebipõhiste vaidluste lahendamise Euroopa komisjoni http://ec.europa.eu/odr/ ning informeerida meid sellest.