Kenda Bearclaw rehvikomplekt uus

360,00 470,00 

Kenda Bearclaw 299 on üks kergema kaaluga rehve omas klassis. Nad on pehme seguga, paraja mustriga ja hea pidamisega lumes, liivas ja ka mudas, samuti hea külgpidamine. BC on üle 15 aasta turul olnud ja väga levinud universaalne rehv. Kindlasti väga hea valik kodu majapidamisse, teepeal sõitmiseks ja ka maastikule. Üldjuhul ostetakse need 450-520-625 ja sellises mootori kubatuuris ATVdele. Aga see ei tähenda, et ka suurema mootoriga võimsamad masinad ei tohiks neid kasutada!

Kvaliteetsed tooted:
Meie valikus on ainult kõrgekvaliteedilised atv rehvid ja veljed, tagades ohutuse ja vastupidavuse igas olukorras. Pakume usaldusväärseid brände, mis on tuntud oma tipptasemel toodete poolest.

Suur valik mõõtmeid:
Olenemata sellest, millist tüüpi ATV sul on, leiad meilt sobiva suurusega rehve ja velgi. Meie lai valik hõlmab erinevaid mõõtmeid, mis tagavad, et saad valida just enda sõiduvajadustele vastavad tooted.

Eksperditeenus:
Meie meeskond koosneb eksperdidest, kes on valmis sind aitama õige valiku tegemisel. Kui sul on küsimusi seoses rehvimõõtmete, maastikuomaduste või muude tehniliste nüanssidega, võid alati meie poole pöörduda.

Kiire tarne:
Mõistame, kui oluline on sinu jaoks kiire tarne. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et saaksid oma uued rehvid ja veljed kiiresti kätte, et saaksid taas sõidust rõõmu tunda.

Garantii:
Meie toodetel on tavaliselt garantiiaeg, mis annab sulle kindluse, et oled ostnud usaldusväärseid ja vastupidavaid tooteid. Kui peaks tekkima mingeid probleeme, võid julgelt meiega ühendust võtta.

Kuidas tellida:
– Külasta meie veebilehte ja tutvu meie laia valikuga.
– Vali sobivad tooted vastavalt oma ATV mudelile ja eelistustele.
– Lisa tooted ostukorvi ja järgi lihtsat tellimisprotsessi.
– Vali sobiv tarneviis ja tasumismeetod.
– Oota rõõmuga oma uute atv rehvide ja velgede saabumist!

Oleme siin, et muuta sinu ATV sõidukogemus veelgi nauditavamaks!

Velje suurus

Rehv

, ,